TeleNeuroforma nagrodzona w programie akceleracyjnym

|

Nie stoimy w miejscu!

Naszą wiedzę i zdobyte doświadczenie postanowiliśmy niedawno wykorzystać w programie łączącym biznes i startupy. MIT Enterprise Forum CEE to miejsce wspierające rozwój małych i średnich firm z Europy Środkowej i Wschodniej poprzez łączenie ich wiedzy i potencjału z potrzebami wiodących przedsiębiorstw. Akcelerator wspierany jest przez Massachusetts Institute of Technology.

Z radością informujemy, że TeleNeuroforma została wybrana spośród 200 zgłoszonych projektów do programu akceleracyjnego i znalazła się w gronie 5 finalistów, którzy zaprezentują swoje rozwiązanie szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców i partnerów w Bostonie! To świetna okazja do poszerzenia biznesowych horyzontów i rozwoju naszego produktu!

Trzymajcie za nas mocno kciuki!

Powiązane artykuły

Twórcy Neuroformy uczestnikami webinaru #TechnologieVersusCovid19

23 kwietnia bierzemy udział w webinarze #TECHNOLOGIESVERSUSCOVID19, organizowanym przez MIT Enterprise Forum CEE. Jako jedna z 10 firm opowiemy o rozwiązaniach, umożliwiających wsparcie sektora medycznego i systemu opieki zdrowotnej oraz jego transformacji do ery online w obliczu pandemii. Zachęcamy do posłuchania. Więcej o spotkaniu i link do rejestracji na stronie wydarzenia

Czytaj więcej
Neuroforma zaprezentowana specjalistom z Litwy

W sierpniu Neuroforma prezentowana była specjalistom z Litwy. Dr Gintarė Vaitkienė wystąpiła na dwóch wydarzeniach i opowiedziała o możliwościach prowadzenia rehabilitacji z systemem Neuroforma.

Czytaj więcej