Neuroforma & Neuroforma TELE

Rozpocznij domową rehabilitację

Zyskaj dostęp online do profesjonalnych, interaktywnych ćwiczeń

Rozpocznij ćwiczenia

Samodzielna rehabilitacja w domu - to proste

Wykonuj z Neuroformą ćwiczenia, które codziennie będą wspierać Twoją sprawność.

Nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu. Wystarczy komputer lub tablet z kamerą internetową.

Dla kogo?

Neuroforma wspiera usprawnianie funkcji ruchowych i poznawczych
 • udar mózgu
 • stwardnienie rozsiane
 • urazy mózgu
 • choroba Alzheimera
 • choroba Parkinsona
 • choroba Huntingtona
 • problemy w uczeniu się
 • profilaktyka prozdrowotna seniorów
 • i wiele innych

Z Neuroformą jesteś w dobrych rękach

Neuroforma to system rehabilitacyjny przygotowany przez ekspertów z dziedziny rehabilitacji, by zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w powrocie do zdrowia.

Skorzystaj z programów ćwiczeń, których skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych z udziałem pacjentów neurologicznych.

Wykonuj profesjonalne ćwiczenia rehabilitacyjne w przyjaznej formie, bez wychodzenia z domu. Możesz dodatkowo skorzystać ze zdalnego wsparcia terapeuty, który jeszcze lepiej dostosuje je do Twoich potrzeb.

Sukces tkwi w systematyczności i motywacji

Rehabilitacja z Neuroformą to:
 • ciekawe ćwiczenia
 • codzienna informacja o postępach
 • wyzwania wspierające Twoją systematyczność
 • analiza wyników w czasie rzeczywistym
 • możliwość teleopieki fizjoterapeuty
 • szybszy powrót do sprawności
 • dawka dobrej energii każdego dnia

Ćwicz bez wychodzenia z domu, korzystaj ze zdalnej rehabilitacji

Trwa pandemia koronawirusa. Większość zabiegów rehabilitacyjnych zostało przerwanych. Szczególnie w przypadku rehabilitacji neurologicznej czas jest kluczowy. Ciągłość ćwiczeń to jeden z głównych czynników determinujących sukces leczenia.

Dlatego już teraz możesz uruchomić bezpłatną wersję Neuroformy. Kliknij poniżej i rozpocznij systematyczne ćwiczenia z Neuroformą.

Zacznij ćwiczyć

Jak zacząć ćwiczyć?

Rozpoczęcie ćwiczeń z Neuroformą jest szybkie i proste.
 • komputer lub tablet
 • kamera internetowa
 • dostęp do Internetu

Samodzielnie wybierz ćwiczenia dla siebie

Neuroforma

Skorzystaj z bazy gotowych aktywności. Dobieraj ćwiczenia i układaj z nich swoje sesje. Decyduj ile chcesz ćwiczyć i jakie obszary usprawniać. W programie znajdziesz instruktaże wideo i niezbędne wskazówki.

Ćwicz samodzielnie

Skorzystaj ze wsparcia rehabilitanta

Neuroforma TELE

Jeśli zależy Ci na indywidualnej terapii prowadzonej przez rehabilitanta, wybierz Neuroformę TELE. Specjalista poprowadzi zdalną rehabilitację - dobierze dla Ciebie najlepsze zestawy ćwiczeń i zweryfikuje ich wyniki.

Ćwicz z rehabilitantem
Rozwijaj umysł i ciało

Ćwiczenia w Neuroformie usprawniają jednocześnie umysł i ciało. Z Neuroformą poprawisz m. in. precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową, siłę i wytrzymałość mięśni. Równocześnie usprawnisz spostrzegawczość, uwagę i pamięć.

Śledź postępy

Obserwuj jak poprawia się Twoja sprawność. Zobacz swoją historię ćwiczeń. Dostrzegaj każdą zmianę i śledź nawet najmniejsze postępy. Obejrzyj wykresy i statystyki, które napełnią Cię dumą za wysiłek włożony w rehabilitację.

Ćwicz i dobrze się baw

Praca z Neuroformą to nie tylko profesjonalna rehabilitacja, ale również dobra zabawa! Zbieraj punkty za każde ćwiczenie, pokonuj kolejne poziomy. Zdobywaj nagrody, odkrywaj niespodzianki i zyskaj dodatkową motywację do ćwiczeń.

Co znajdziesz w Neuroformie?

Dostępność
Ćwicz gdzie chcesz i kiedy chcesz

Chcesz rozpocząć domową rehabilitację? Wystarczy wejść na stronę internetową app.neuroforma.pl, zarejestrować się i gotowe! Z Neuroformy możesz korzystać na komputerze lub tablecie. Do ćwiczeń potrzebne jest połączenie z Internetem oraz zwykła kamera internetowa. Zalecamy korzystanie z Chrome, ale wspieramy wszystkie popularne przeglądarki.

Dodatki takie jak samouczek i filmy instruktażowe przygotują Cię do ćwiczeń, a wskazówki na stronie pokażą, jak używać poszczególnych funkcji. Poradzisz sobie, nawet jeśli nie jesteś biegły w obsłudze komputera.

Ćwicz tak, jak Ci wygodnie – na siedząco lub na stojąco, w domu lub na świeżym powietrzu, o każdej porze dnia. Wykorzystaj chwilę, kiedy czujesz motywację do ćwiczeń i codziennie dbaj o swoje zdrowie – z Neuroformą to proste!

Baza interaktywnych ćwiczeń
Rozwijaj umysł i ciało

Żeby poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami, musimy nieustannie łączyć wysiłek fizyczny i umysłowy. Neuroforma bazuje na podobnym podejściu – nie oddzielamy myślenia od ruchu, tylko usprawniamy różne funkcje równocześnie. Naukowo nazywa się to paradygmatem podwójnego zadania (ang. dual-task).

Baza interaktywnych ćwiczeń zawiera zadania, które adresują różnorodne obszary funkcjonowania poznawczego (np. analizę wzrokową, pamięć, uwagę) oraz ruchowego (np. siłę mięśni rąk, zakres ruchu, koordynację obu rąk).

Do każdego ćwiczenia przypisana jest inna kombinacja usprawnianych funkcji, dzięki czemu łatwo jest dostosować je do różnych celów w rehabilitacji. Intuicyjna wyszukiwarka podpowie Ci, jakie ćwiczenia będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Platforma jest stale rozwijana i regularnie pojawiają się na niej nowe aktywności. Stanowi to gwarancję różnorodności i nowych wyzwań, przy których Twoja domowa rehabilitacja nigdy nie stanie się monotonna.

Śledzenie postępów
Dostrzegaj małe sukcesy dla wielkich efektów

Każdy wysiłek jest przyjemniejszy, kiedy widzimy jego efekty. Dzięki szczegółowym statystykom w Neuforomie dostrzeżesz każdą, nawet najmniejszą poprawę Twojej sprawności ruchowej i umysłowej.

Inteligentne algorytmy tak dostosują zadania, żeby każdego dnia poprowadzić Cię przez ćwiczenia o optymalnym poziomie trudności. W zadaniach stopniowo będą pojawiać się nowe elementy, dzięki którym nie zabraknie ciekawych wyzwań.

Wiemy, że choroby neurologiczne mogą spowodować, że to, co wczoraj było proste, dzisiaj sprawia trudność. Nawet jeśli nie jesteś akurat w najlepszej formie, samo kontynuowanie rehabilitacji to Twoje małe zwycięstwo. Dlatego Neuroforma śledzi i nagradza nie tylko wyniki punktowe ćwiczeń, ale też Twoją systematyczność i całą aktywność na platformie.

W statystykach znajdziesz czytelne wykresy wskazujące Twoje postępy i automatyczne porównania, które przedstawią przebieg Twoich ćwiczeń od początku pracy z programem. Nie musisz być ekspertem, żeby obserwować, jak Neuroforma pomaga Ci codziennie dbać o formę.

Wspierająca się społeczność
Korzystaj z siły, jaką daje grupa

Domowa, indywidualna, ale nie samotna! Rehabilitacja z Neuforomą to możliwość ćwiczenia w kontakcie z osobami, które podobnie jak Ty stają przed wyzwaniem walki o swoją sprawność i szukają motywacji do regularnych ćwiczeń.

Jeśli dobrze odnajdujesz się w wirtualnych społecznościach, możesz kontaktować się z innymi użytkownikami Neuroformy, dopingować ich do większego wysiłku i korzystać z ich wsparcia. Jeśli wolisz pracę indywidualną, możesz wyłączyć funkcje społecznościowe.

Wykonuj ćwiczenia, dokładaj swoje cegiełki i odkrywaj nowe niespodzianki. Dodatkową nagrodą za wygrane wyzwania społecznościowe będzie realne wsparcie, które przekażemy na wybrany cel charytatywny.

Grupa to siła, pozytywna energia i nieocenione wsparcie. Skorzystaj z motywacji, jaka płynie z dążenia do wspólnego celu i daj się wciągnąć w społeczność Neuroformy.

Zdalna rehabilitacja ze specjalistą
Zyskaj profesjonalne wsparcie specjalisty

Z Neuroformą możesz ćwiczyć samodzielnie lub skorzystać ze zdalnego wsparcia fizjoterapeuty. Dzięki niemu otrzymasz indywidualny zestaw ćwiczeń oraz ciągłą opiekę nad przebiegiem rehabilitacji.

Telerehabilitacja to dodatkowa usługa, którą możesz dokupić w dowolnej chwili. Ty decydujesz, jak długo chcesz z niej korzystać, nie musisz zobowiązywać się na dłużej niż jeden miesiąc.

W ramach telerehabilitacji fizjoterapeuta będzie przygotowywał dla Ciebie zestawy ćwiczeń, udzielał Ci wskazówek i szczegółowych informacji o postępach, a także odpowie na wszystkie Twoje pytania i zmotywuje Cię do działania. Cała komunikacja odbywa się za pośrednictwem platformy Neuroforma, poprzez wiadomości tekstowe i głosowe oraz nagrania wideo.

Dodatkowo rehabilitant może dostosować zadania z bazy ćwiczeń do Twoich potrzeb lub dodać nowe ćwiczenia, stworzone specjalnie dla Ciebie – otrzymasz wtedy własne nagranie pokazujące, jak ćwiczyć. Neuroforma Tele to domowa rehabilitacja na najwyższym poziomie.

Neuroforma to sprawdzony i skuteczny system do kompleksowej rehabilitacji

ponad
150
Placówek
ponad
10 tys.
Pacjentów
ponad
50 tys.
Godzin rehabilitacji
ponad
50 mln.
Aktywności

Zaufali nam

Ćwiczenia w Neuroformie są proste, zrozumiałe, a jednocześnie atrakcyjne. Zachęcają mnie do dalszych ćwiczeń. Lubię ćwiczyć z Neuroformą. Z przyjemnością znajduję czas na ćwiczenia w ciągu dnia.

Neuroforma zwiększa u mnie motywację do ćwiczeń. Po niecałych trzech miesiącach widzę już pierwsze efekty, co jeszcze bardziej mnie motywuje. Dodatkowo, program przypomina mi codziennie o ćwiczeniach. Możliwość ćwiczenia w domu jest dla mnie bardzo ważna. Lubię ciszę i spokój. Pozwala mi na zaoszczędzenie czasu i pozwala ćwiczyć w każdej porze dnia. Ćwiczenia są dopasowane do moich potrzeb. W moim przypadku pozwalają mi na ćwiczenie koordynacji wzoroko-ruchowej, koncentracji i pamięci. Neuroforma prowadzi przez kolejne sesje, a polecenia wydawane przez program są proste i ułatwiają przejście przez kolejne ćwiczenia.

Pan Radosław

pacjent

Ćwiczenia w Neuroformie uważam za zgodne z moimi możliwościami, są dobrze dopasowane, chętnie ćwiczę. Najważniejszym czynnikiem jest dla mnie to, że mogę ćwiczyć w domu.

Program nie wymaga jakiegoś super specjalistycznego sprzętu, dobrze działa i jestem w pełni zadowolony. Nawet jeśli jakiegoś ćwiczenia nie jestem w stanie wykonać, zostaje ono dopasowane. Pragnę też nadmienić, iż kontakt z twórcami oraz członkami całego zespołu Neuroformy uważam za idealny i profesjonalny. Oby więcej takich programów i wsparć dla osób, które mają problemy ruchowe i nie tylko.

Pan Roman

pacjent

W mojej opinii Neuroforma to system motywacji, który zachęca do ćwiczeń oraz systematyczności. Ćwiczenia posiadają stopnie trudności, pozwalające na dostosowanie ich do formy osoby ćwiczącej.

W Neuroformie można znaleźć różne typy wyzwań, które pozwalają na ćwiczenie specyficznych partii ciała/obszarów mózgu. Ćwiczenia posiadają czytelny i klarowny samouczek, który pozwala na skoncentrowanie się na zadaniu. Możliwość ćwiczenia w domu to rewolucja w temacie rehabilitacji – pozwala na pracę z Neurofomą praktycznie na każdym komputerze. Dodatkowe zalety to estetyczna oprawa graficzna oraz muzyka pozwalająca się zrelaksować.

Pan Tomasz

pacjent

Zamówiłam program Neuroforma dla swojej mamy, która choruje na stwardnienie rozsiane. Nigdy wcześniej nie korzystała z żadnego programu komputerowego, dlatego byłam zadowolona z próbnej wersji. Okazało się, że moja mama świetnie sobie radzi z programem, ćwiczy chętnie i pewnie dlatego systematycznie. Uruchamia program samodzielnie, choć nigdy wcześniej nie miała styczności z komputerem.

Ćwiczenia dostosowane do stopnia niepełnosprawności sprawiają zadowolenie z wykonywania oraz poprawę sprawności na lepszą. Mama chętnie opowiada o poprawie, którą liczbowo i opisowo program prezentuje w postaci wykresów. Szata graficzna jest przejrzysta, czytelna i bardzo łatwa w obsłudze, a jednocześnie jest bardzo dużo możliwości własnego dopasowania. Od czterech miesięcy korzystamy z programu Neuroforma. Mama jest zadowolona z ćwiczeń, a ja z poprawy stanu jej zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Program Neuroforma jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które wymagają rehabilitacji, a jednocześnie mają problem z dotarciem do odpowiednich jednostek rehabilitacyjnych.

Pani Agnieszka

pacjentka

Dla mnie dzień bez Neuroformy to dzień stracony. Ćwiczenia są bardzo atrakcyjne, a w ich trakcie widzę, jak wzmacniają się mięśnie moich rąk.

już po miesiącu ćwiczeń zauważyłam duże zmiany. I właśnie to motywuje mnie do codziennych ćwiczeń. Po sesji ok. 80 min jestem bardzo zmęczona fizycznie, ale bardzo przyjemnie. Gdy zmęczę się w trakcie ćwiczeń, to tak sobie ustawiłam sesje – dodałam ćwiczenia oddechowe po wyczerpujących fizycznych. Na koniec zostawiam sobie same przyjemności, tj. bierki, liczby, kulki itd. Możliwość ćwiczenia w domu jest dla mnie bardzo ważna. Neuroforma prowadzi przez sesje ustawione przeze mnie. Znam moje możliwości i sama decyduję o ilości powtórzeń i poziomie ćwiczeń. Neuroforma umożliwia sprawdzenie osiągniętych wyników po sesji i to również motywuje mnie do regularnych ćwiczeń. Dziękuję Neuroformie za taki właśnie program.
Pani Barbara

pacjentka

Obecnie nie ma dnia, w którym nie korzystałabym z Neuroformy. Traktuję to jako swój obowiązek. Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji, jaką daje mi Neuroforma, jak najbardziej polecam wszystkim, którzy mają podobne problemy, bo tu właśnie jest bardzo duża szansa na poprawę swego stanu zdrowia. Polecam, naprawdę warto!

Z Neuroformy na stałe korzystam od czterech miesięcy. Po raz pierwszy spotkałam się z tą formą rehabilitacji na turnusie w ośrodku, gdzie rehabilitant wprowadził mnie w podstawowy zakres obsługi tego programu. Było to początkowo trudne, ale przy jego wsparciu chciałam ćwiczyć jak najwięcej, a później mieć już jako swoją własność w domu. Obecnie mając już ten program ćwiczę codziennie, a sprawia mi to wielką przyjemność. Mimo zmęczenia, jakie odczuwam mam wielką satysfakcję, kiedy czuję, że moje górna część ciała jest w znacznie lepszej formie. Każde ćwiczenie daje mi maksymalną ilość punktów, co jeszcze bardziej mobilizuje mnie do pracy i budowania sprawności, a wtedy efekt jest coraz lepszy.

Pani Barbara

pacjentka

Wreszcie powstał program ułatwiający rehabilitację w domu. Neuroforma to świetny innowacyjny program do rehabilitacji zarówno dla osób niepełnosprawnych, po urazach, potrzebujących usprawnienia, a także dla znudzonych tradycyjnymi ćwiczeniami.

Każdy może wybrać własny, odpowiadający mu zestaw ćwiczeń i modyfikować go w dowolnym momencie. Ćwiczę wtedy, kiedy mi pasuje, mogę przerwać ćwiczenia, gdy coś lub ktoś mi akurat przeszkodzi i dokończyć, gdy już jestem wolna. Nigdy nie byłam systematyczna w ćwiczeniach. Neuroformy nie da się oszukać. Przy każdym włączeniu informuje mnie, kiedy ostatnio ćwiczyłam, a po zakończeniu – jak długo ćwiczyłam i z jakim efektem. Nie ma mowy o nudzie, bo jeżeli bardzo dobrze wykonuję dane ćwiczenie, to wzrasta jego stopień trudności. Ćwiczę i bawię się równocześnie. bo ćwiczenia przypominają gry komputerowe, w których tracisz życia lub przechodzisz na wyższy poziom. Po każdym ćwiczeniu program informuje mnie, na jakim poziomie jestem i o stopniu poprawności wykonania ćwiczenia. Zawsze można liczyć na pomoc Konsultantów, którzy natychmiast reagują na każdego maila lub telefon.

Pani Danuta

pacjentka

Ćwiczenia w Neuroformie dla osób chcących ćwiczyć samodzielnie w domu, aby wspomóc rehabilitację, są przygotowane w atrakcyjnej i ciekawej formie, dzięki czemu zachęcają do wykonywania regularnych ćwiczeń.

Możliwość samodzielnego dostosowania rodzaju ćwiczeń oraz ilości powtórzeń również zachęca do ćwiczeń z Neuroformą. Odczuwalna poprawa sprawności zwiększa motywację do regularnych ćwiczeń. Neuroforma jest wsparciem rehabilitacji w domu, co jest bardzo istotne dla mnie, ponieważ w stwardnieniu rozsianym każda aktywność jest bardzo ważna, aby jak najdłużej zachować sprawność ruchową i intelektualną. Chodzi o jak najdłuższe zachowanie samodzielności, niezależności od innych osób i możliwość jak najdłużej pracy zawodowej. Jak dotąd udaje mi się to i mam nadzieję, że ćwicząc z Neuroformą uda mi się to jak najdłużej. Oby zespół Neuroformy w dalszym ciągu tak dobrze dbał o swoich podopiecznych jak do tej pory i nie zabrakło mu motywacji do dalszej pracy.

Pani Danuta

pacjentka

Dziękuję za Neuroformę. Ćwiczę już od miesiąca i nie jest źle. A to znaczy, że jest na tyle dobrze, że napawa mnie to pewnym optymizmem. Pewne światełko w tunelu. Bardzo już tego potrzebowałam. Mam zamiar solidnie ćwiczyć i mam nadzieję, że nie będzie ze mną gorzej. Dlatego jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego programu.

Pani Gabriela

pacjentka

Jestem chora na stwardnienie rozsiane, mam problemy z koordynacją wzrokowo-ruchową, równowagą, czasami z mówieniem i różne przykurcze i drętwienia. Ćwiczę z Neuroformą około pół roku. Serdecznie pozdrawiam wszystkich aktualnych i potencjalnych użytkowników i zachęcam do korzystania. Warto!

Program znalazłam przypadkowo w Internecie. Zaciekawił mnie, bo stworzył możliwość regularnej rehabilitacji domowej i to o dowolnie wybranej porze dnia. No i przypomina o sobie, co jest ważne (bez tego łatwo jest zapomnieć). Zachęca w ten sposób do regularności. Nie daje się łatwo zbyć. Ćwiczenia są ciekawe, niektóre są do siebie podobne (np. boks i maszyna), niektóre są bardziej oryginalne (bierki). Ważny jest tor, motyl, ścieżki i piłka nożna. Ciekawe i bardzo według mnie ważne są ćwiczenia związane z umiejętnościami intelektualnymi i ich kształceniem (liczby, działania i sylaby), a także – kulki. Ćwiczenia manualne i oddechowe są dobre i istotne.

Pani Małgorzata

pacjentka

Jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń z Neuroformą i z tego, że mogę je wykonywać w domu. Ćwiczenia są ciekawe, atrakcyjne, pomagają w koncentracji i motywują do regularnego ich wykonywania. Podoba mi się to, że ćwiczenia są coraz trudniejsze. Przejście kolejnych etapów daje mi wiele satysfakcji.

Pani Monika

pacjentka

Z Neuroformą ćwiczę już ponad pół roku. Bardzo podoba mi się różnorodność ćwiczeń i to, że zadania nie skupiają się tylko na stronie umysłowej, ale także fizycznej. Niektóre ćwiczenia wyglądają jak dobra zabawa, a satysfakcja ze zdobywania coraz wyższych poziomów zachęca do częstszego uruchamiania programu.

Podoba mi się, że sama ustalam czas, kiedy ćwiczę i czas, jaki spędzam z programem. W Neuroformie cenię to, że w każdej chwili mogę przerwać i odpocząć i po chwili wznowić program na przerwanym ćwiczeniu. Polecam Neuroformę każdemu, kto chce w ciekawy sposób usprawnić swój umysł i koordynację ruchową.

Pani Stanisława

pacjentka

W czasie kilkunastu tygodni ćwiczeń z Neuroformą moja sprawność podniosła się znacząco i zauważalnie – chyba trudniej o lepszą rekomendację!

Program Neuroforma to wspaniałe uzupełnienie rehabilitacji. Łatwa obsługa praktycznie znosi bariery, na które mógłby natknąć się użytkownik – niemal wszystko, co trzeba zrobić, to uruchomić komputer, a później sam program. Z takim zakresem czynności poradzi sobie niemal każdy, co jest ważne o tyle, że wyzwanie mają stanowić ćwiczenia z programem, a nie jego obsługa. Posiadając takiego automatycznego trenera, o wiele łatwiej o motywację – program ocenia nas za faktyczne postępy i osiągnięcia i premiuje nas, ciągle podnosząc poziom trudności. Robi to jednak inteligentnie, a więc nie zniechęcam się, ponieważ wiem, że odpowiednio dobrane ćwiczenia i ich intensywność skutecznie przyspieszają mój powrót do sprawności.

Pani Teresa

pacjentka

Muszę stwierdzić, że ukazujące się na ekranie monitora przypomnienia o ćwiczeniach są bardzo motywujące do codziennego ćwiczenia i zachęcają, kiedy brakuje mi motywacji. Ćwiczenia są samą przyjemnością i są zróżnicowane.

Pani Zofia

pacjentka

Specjaliści polecają Neuroformę

Neuroforma stanowi wartościowe uzupełnienie klasycznego modelu rehabilitacji osób chorych.

Łatwość jej stosowania, możliwość pracy na klasycznym komputerze PC, możliwości tworzenia i oceny programów rehabilitacji z jednoczesnym zapewnieniem choremu ćwiczącemu informacji zwrotnej o poprawności wykonywanych ćwiczeń umożliwiają skuteczne uzupełnienie standardowego programu rehabilitacji.

dr n. med. Piotr Pietras II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Poznaj szczegóły oferty

NEUROFORMA

W pakiecie otrzymasz:
 • dostęp 24h do podstawowego zestawu interaktywnych programów ćwiczeń
 • możliwość uruchomienia na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym
Już wkrótce:
 • więcej programów ćwiczeniowych
 • tworzenie własnej sesji ćwiczeniowej
 • funkcjonalności śledzenia postępów
Ćwicz samodzielnie
Zacznij teraz
NEUROFORMA PLUS

W pakiecie otrzymasz:
 • dostęp 24h do rozszerzonego zestawu interaktywnych programów ćwiczeń
 • możliwość uruchomienia na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym
 • tworzenie kilku własnych sesji ćwiczeniowych
 • moduł śledzenia postępów
Ćwicz samodzielnie
Dostępny już wkrótce
NEUROFORMA TELE

W pakiecie otrzymasz:
 • dostęp 24h do rozszerzonego zestawu interaktywnych programów ćwiczeń
 • możliwość uruchomienia na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym
 • moduł śledzenia postępów
 • indywidualnie skomponowany plan treningowy
 • możliwość kontaktu z rehabilitantem przez wiadomości tekstowe i wideo
 • informacja zwrotna i stałe wsparcie rehabilitanta w ramach telerehabilitacji
Ćwicz ze wsparciem
Dostępny już wkrótce

Ćwicz bez wychodzenia z domu, korzystaj ze zdalnej rehabilitacji

Trwa pandemia koronawirusa. Większość zabiegów rehabilitacyjnych zostało przerwanych. Szczególnie w przypadku rehabilitacji neurologicznej czas jest kluczowy. Ciągłość ćwiczeń to jeden z głównych czynników determinujących sukces leczenia.

Dlatego już teraz możesz uruchomić bezpłatną wersję Neuroformy. Kliknij poniżej i rozpocznij systematyczne ćwiczenia z Neuroformą.

Zacznij ćwiczyć