Dostęp do bezpłatnej wersji Neuroformy otwarty!

|

Od maja na naszej stronie app.neuroforma.pl dostępna jest bezpłatna wersja Neuroformy, w której można wypróbować kilka pokazowych ćwiczeń.

Program działa w przeglądarce i nie wymaga instalacji. Do ćwiczeń potrzebny jest tylko komputer lub tablet z kamerką internetowa.

Baza ćwiczeń będzie systematycznie zwiększana, wkrótce zostaną też udostępnione kolejne funkcjonalności. Po wakacjach planowany jest start platformy dla specjalistów, dzięki której pacjenci ćwiczący w domu uzyskają możliwość zdalnego wsparcia fizjoterapeuty.

Więcej informacji o otwarciu dostępu można przeczytać w tym artykule.

Powiązane artykuły

Ekspert rehabilitacji o Neuroformie w dwumięsięczniku „Pełnia życia”

W majowym wydaniu dwumiesięcznika „Pełnia życia” lek. Paweł Turczyn z Kliniki Rehabilitacji Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie mówi o rehabilitacji w chorobach neurodegeneracyjnych i opowiada o Neuroformie.

Czytaj więcej
Zobacz jak działa Neuroforma PRO - urządzenie do rehabilitacji ruchowej, poznawczej i kontroli równowagi
Neuroforma wpisana na listę rozwiązań wspierających walkę z pandemią COVID-19

TeleNeuroforma – platforma internetowa do zdalnego zarządzania procesem rehabilitacji pacjentów ćwiczących samodzielnie w domu została wpisana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych na listę urządzeń i wyposażenia medycznego sprawdzających się w walce z pandemią COVID-19.

Czytaj więcej